PROJEKT ŁAWECZKA

Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy dołączyć do grona szlachetnych firm wspierających tak piękną ideę jaką jest projekt „Ławeczka”. Celem projektu jest postawienie 500 nowych ławek w największym w Polce parku miejskim – Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”. Powierzchnia parku liczy 830 hektarów, rocznie odwiedza go milion sześćset tysięcy osób.

Inicjatywa jest bliska naszym sercom oraz wartościom jakie wyznajemy. Kiedy usłyszeliśmy o tym projekcie w naszym regionie, bez wahania postanowiliśmy dołożyć tą małą cegiełkę w postaci ławeczki. Sami mamy rodziny i wiemy jak ważne jest wspólne spędzanie czasu, zwłaszcza w tak szczególnym i bogatym w przyrodę miejscu, jakim jest Myślęcinek.

previous arrow
next arrow
Slider

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem enova365. Na początku naszej drogi zaufaliśmy producentowi systemu enova365, firmie Soneta Sp. z o.o. – wiodącego dostawcy systemów ERP w Polsce. Wybraliśmy polskiego dostawcę, aby wspierać rozwój polskich przedsiębiorców. Nikt nie zrozumie lepiej naszych realiów oraz skomplikowanych regulacji prawnych niż krajowy producent oprogramowania. W biznesie kierujemy się etyką i uczciwością, a w realizowane projekty wkładamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę. Zajmujemy się doradztwem, szkoleniami i wdrażaniem systemu enova365.

System enova365 wspiera w przedsiębiorstwach działy: księgowości, sprzedaży, HR, produkcji oraz logistyki. Pomaga w skutecznym podejmowaniu decyzji biznesowych, a dzięki nowoczesnemu modułowi Business Intelligence, ułatwia tworzenie raportów w dowolnej formie ze wszystkich obszarów firmy.

Nasz zespół stale podnosi swoje kompetencje – regularnie bierzemy udział w szkoleniach, aby prowadzić obsługę Klientów na najwyższym poziomie. Prowadzimy analizy przedwdrożeniowe, realizujemy zadania w zakresie migracji i integracji danych, zapewniamy również indywidulane konsultacje i szkolenia.

Zaufali nam Klienci z branż: handel/e-commerce, usługi i B2B, produkcja, administracja publiczna, bankowość, biura rachunkowe, edukacja i szkolenia, budownictwo oraz sztuka, rozrywka i media.